До события осталось
250 - 250 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
TOLO4NYI / Толочный

TOLO4NYI / Толочный

Киев, Caribbean Club
Понедельник 26 Ноября 2018
19:00
Поделиться с друзьями

TOLO4NYI

Концерт-презентація альбому

«Сердце з краю»

 26. 11. 2018

Caribbean Club

 26 листопада в концерт-холі Caribbean Club TOLO4NIY наживо презентує альбом «Серце з краю», який оприлюднив  у жовтні цього року.

Женя Толочний про концерт:  “Це буде live версія альбому з новими музикантами та новим саундом. Ми довго працювали в студії і тепер  нарешті можна врізати це наживо. Хтось може сказати що нова платівка – це лише 5 нових пісень і цього для повноціонного шоу замало.  Та ми репетируємо декілька нових треків,  які  увійдуть в наступний альбом, що вийде навесні 2019-го. Ще буде час подивитися нове відео "Серце з краю" яке ми відзняли влітку у Латвії, тому ми готуємося до насиченого шоу"

 

EP «Серце з краю» - це п'ять пісень, записаних в Києві в період з 2017 по 2018 рік. Разом з Женею, над матеріалом до альбому в чотирьох різних студіях працювали п'ять молодих українських саундпродюсеров: Кірілл Матюшенко, wavewalkrs (Юра Водолазький і Нікіта Рева), Саша Чунін, Даніїл Марін. Обкладинку альбому створила дизайнер Настя Ахрамеєва.

 Протягом останнього року TOLO4NYI опублікував дві роботи з міні-альбому "Серце з краю" - сингл і кліп "Твоє имя" https://www.youtube.com/watch?v=zxGRSp9DEkU , знятий  в Нью-Йорку та Києві,  та  трек “Не питай” https://www.youtube.com/watch?v=h4fFX52TPf8&t=6s

 

Женя Толочний про альбом:  «Для мене це дуже важливий крок - створення EP українською мовою, де тексти ми вдягли в модний саунд. Для роботи над міні-альбомом «Серце з краю» я зібрав команду найактуальніших для мене українських саундпродюсеров. Це люди, які відчувають тренди і створюють їх. У нас вийшло поєднати тексти українською і хльосткі біти в цілісний альбом. Загорнув я все це в поп-обкладинку. Я дуже вдячний всім хто працював над альбомом, за те що надихнули мене і додали душі до музики, яку я рік створював в домашній студії.

"Серце з краю" - це і гра слів. Головний трек альбому "про дівчину без серця" і одночасно про вибір бути не схожим на інших, про можливість наповнити своє життя і серце новим змістом.»

 

TOLO4NYI - нова українська музика, поп-рок. У червні 2016 Женя Толочний представив дебютний EP "ЧерноеБелое", восени 2016 зіграв перший сольний концерт в київському тисячнику Atlas. Потім шукав новий звук і нові пісні. Крім авторського проекту, Женя вже кілька років є музикантом і вокалістом гурту Скрябін.