До события осталось
299 - 1199 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Творческий вечер Вениамина Смехова

Творческий вечер Вениамина Смехова , Пятница 25 Октября 2019, 19:00

Киев, Дом Кино
Пятница 25 Октября 2019
19:00
Поделиться с друзьями

25 жовтня о 19:00 у київському Будинку Кіно відбудеться творча зустріч з легендою кіно і театру, актором, сценаристом та режисером — Веніаміном Смєховим.

Ми всі знаємо його, як загадкового та благородного мушкетера Атоса.

Вже багато років фільм «д’Артаньян і три мушкетери» прискорює биття наших сердець. Незабаром ви зможете знов поринути в атмосферу справжньої дружби, мужніх благородних чоловіків, кохання та творчого натхнення.

«Приходите, поговорим… О чем? Да, обо всем: театре и кино, режиссуре и сценариях, литературе и стихах. О времени становления легендарной Таганки, товарищах по сцене и Высоцком. О секретах создания любимого всеми фильма „Д’Артаньян и три мушкетера“. О пронесенной через всю жизнь любви к хорошей поэзии. И просто о любви. О дочерях», — сказав Смєхов.

Він зазначив, що від творчого вечора очікує «встречи со старыми друзьями, с которыми душой никогда не расставался, но давно не виделся».

«Опыт, свои новости, свои мысли о жизни, свой пессимизм и оптимизм, свою память о тех, кого нет, но кто всегда с нами… Среди них, замечательные киевляне — художник Давид Боровский, режиссер Давид Черкасский, писатель Виктор Некрасов — и это только начало списка…», — сказав Веніамін Смєхов.

Веніамін Борисович Смєхов розпочав свій творчий шлях у 60-х роках минулого сторіччя. Після закінчення «Щуки» та роботи у Куйбишевському театрі та Московському театрі драми і комедії, він потрапляє до найкращого театру свого життя — Таганки. Його оточували великі актори, однодумці, також як і він одержимі мистецтвом. Найзначнішою роллю у театрі сам Веніамін Борисович вважає роль Воланда у «Мастері і Маргариті». Багато було зіграно Смєховим і у кіно, але найбільшу популярність йому, звісно ж, приніс загадковий Атос із мушкетерів.

Впродовж свого творчого життя Веніамін Смєхов ставив спектаклі на батьківщині та за кордоном, писав книжки, викладав акторську майстерність та багато виступав з творчими програмами. На зустрічах з пошановувачами він розповідає про все найкраще, що було в його житті: любов, Таганку, вчителів та друзів, улюблених доньок, Висоцького та мушкетерів.

Для кого ця зустріч?

  • актори
  • режисери
  • сценаристи
  • прихильники кіно і театру
  • студенти театральних вузів
  • прихильники Висоцького, адже Веніамін Смєхов дружив з поетом та завжди з теплом згадує про нього на творчих вечорах.

«Приходите, поговорим…»