До события осталось
150 - 2550 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Under the Tide and Gala Evening. Наталья Мацак

Under the Tide and Gala Evening. Наталья Мацак

Киев, Национальная опера Украины
Четверг 29 Ноября 2018
19:00
Поделиться с друзьями

ПРЕМЬЕРА СУЧАСНОГО БАЛЕТУ!

Under the Tide & Gala Evening - неймовірна нова програма, від якої захоплює подих!

За участю Зірок світового Балету!!

29 листопада у Національній Опері України відбудеться дивовижний вечір класичного та сучасного балету «Gala Evening & UNDER THE TIDE».

1 відділення – Гала-концерт за участю Зірок світової сцени!  60 хвилин неймовірного задоволення для шанувальників балетного та сучасного мистецтва.

На сцені:

Олексій Князьков - прем’єр Харківського Національного академічного театру опери та балету. Лауреат  міжнародних балетних конкурсів. Володар Grand Prix International Dance Competition Hellas (2018)

Ірина Сурніва - заслужена артистка.  Прима балерина - Харківського Національного академічного театру опери та балету. Лауреат  багатьох міжнародних балетних конкурсів.

Ольга Скрипченко - солістка Національноі опери України, лауреат міжнародних конкурсів.

Іван Козлов - лауреат  міжнародних балетних конкурсів. Танцював в якості провідного соліста в Національній  опері України, Маріїнському театрі та театрі Бориса Єфмана.

Віктор Томашек - провідний соліст Одеського Національного академічного театру опери та балету, лауреат  багатьох міжнародних балетних конкурсів. Топ 8 найкращих танцівників України по версії ТВ-шоу «Танцюють всі»

Наталія Івасенко - провідна  солістка Одеського національного академічного театру опери та балету, лауреат багатьох міжнародних балетних конкурсів.

Олексій Бусько - соліст «Київ-модерн-балету», хореограф, балетмейстер-постановник, лауреат та Гран - прі міжнародних конкурсів.

Сергій Кривоконь - один з найталановитіших провідних солістів Національної опери України.

Наталія Мацак - заслужена артистка України, прима-балерина Національної опери України, лауреат міжнародних конкурсів.

2 відділення – вперше в Україні! хореограф Крістіан Левер та зірки світовогобалету - Наталія Мацак! та Метью Голдінг! в Премьері балету «Under the Tide». В справжній сучасній хореографії, та шокуючій історії, що зворушить кожного.

Історія  «Under the Tide» дуже глибинна. Світ води в усі часи був загадковим та небезпечним. Якщо спробувати заглянути і відчути себе під потужними хвилями океану, то ми опинимося в казковому, неймовірної краси світі. Світі не такому небезпечному і страшному, як здається. Під хвилями океану світ тихий та спокійний. У настільки неприродному для людини середовищі немає місця для страху, паніки або помилок. Цей світ, який дає багато дарів людству, в якийсь момент здатний відібрати найдорожче.

Ця історія про нестерпну втрату, любов та неймовірне подолання. Історія про людей, які, стоячи перед стихією, в одну мить втратили сенс життя (плід своєї любові). Ці жахливі обставини змусили їх закритися, замовчати і відштовхнуло їх один від одного. Показало, як за одну мить наш світ може змінитися назавжди. Батько відчуває свою провину, але при цьому він абсолютно безпорадний поруч зі своєю дружиною, яка саме на нього і покладає всю відповідальність за те, що сталося.

«Under the Tide» - це вираз  внутрішньої боротьби двох людей, які опинилися спустошеними і розгубленими, намагаючись разом впоратися зі своїм горем та біллю. Вони відчувають неймовірний страх перед самотністю, страх втратити один одного назавжди ...

Неймовірно талановитий хореограф «Under the Tide» - Kristian Lever! - удостоєний нагороди Finnish - British choreographer and dancer! Працював  з - Іржі Кіліан, Начо Дуато, Охада Нахарін, Марко Гекке, Джоном Ноймайером та багатьма ін.. Крістіаном було створено кілька робіт для Національного молодіжного балету Німеччини, Королівського данського балету, Nederlands Dans Theatre, Hessisches Staatsballett та ін.

Matthew Golding – прем’єр Мюнхен балет, Королівського театру Голландії, Королівського Балету Лондона. Як гість виступає у Гонконгському, Англійському, Пекінському та інших національних театрах; брав участь у знакових фестивалях: Фестиваль імені Рудольфа Нурієва, Всесвітній фестиваль балету в Токіо. У його репертуарі – Онєгін із однойменного балету, Вронський з «Анни Кареніної», Дезіре в «Сплячій красуні», Принц із «Лебединого озера» й «Лускунчика», Ромео з балету «Ромео та Джульєтта» та інші. Гастрольний графік Метью Голдінга розписаний на роки вперед, та він знайшов можливість та час подарувати «частину себе» вишуканій українській публіці!

Наталія Мацак - Заслужена артистка України, лауреат міжнародних конкурсів. Її майстерність визнана легендами балетної сцени – Ольгою Лепешинською, Юрієм Григоровичем, Наталією Макаровою. Наталія Мацак виступає на кращих майданчиках Франції, Італії, Греції, Іспанії, Швейцарії, Америки, Китаю, Кореї, Індії, тощо...