До события осталось
100 - 220 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
ВИА Песняры

ВИА Песняры

Черкассы, Дворец Культуры «Дружба Народов»
Пятница 26 Октября 2018
19:00
Поделиться с друзьями


«Пісняри» - культовий гурт, який користується незмінною популярністю і любов'ю глядачів. Поєднавши у своїх піснях білоруський фольклор, поп- і рок музику.  Вони є новаторами цілої течії в музиці, ставши неперевершеними в своєму жанрі. 

“Пісняри” дебютували у 1968 році у  Мінську, отож цьогоріч їм виповнюється 40 років.  Втім,  перший  склад гурту, що став  улюбленим для мільйонів шанувальників  пісенного мистецтва, уже давно розпався, а на його місці утворилося відразу три колективи. І кожен з них  вважає себе “піснярівським”  правонаступником, взявши  у свій репертуар найкращі  пісенні твори.  

 

Можна не сумніватися у справжності гурту «ВІА Пісняри» І. Свєчкіна, бо саме в ній зібралися супер музиканти, які в різний час гідно представляли ім'я Володимира Мулявіна і були обрані ним для запису першого в історії Радянського Союзу альбому на студії «Філіпс» в 1993 році.  

 

  Нещодавно білоруські митці  зі своїми незабутніми піснями  “Касив Ясь конюшину”, “Вологда”, “Александрина”, “Березовый сок”, “Беловежская пуща” та іншими народними хітами завітали до України. 

  
Публіка оцінила їх тисячними аншлаговими залами, численними щоденними концертами і званням «Наші Бітли!». 
«Пісняри» стали першим радянським ВІА, який проводив гастролі по США. Того ж року ансамбль виступав на міжнародному конкурсі грамзаписів MIDEM у Каннах (Франція). 

Наше головне завдання – донести до слухача виконавську майстерність на максимально високому рівні,  і ми щасливі від того, що люд цінує наші старання.  

  "Ми зберегли світлу пам’ять про засновника  істинно народного гурту", – розповідає директор ВІА “Пісняри” Ігор Свєчкін, – до того ж, цю пам’ять примножили піснею “Реквієм”, яку виконуємо на кожному концерті в пам’ять про Володимира Мулявіна.