До события осталось
50 - 250 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
VIVA  LA  MAMMA

VIVA LA MAMMA, Суббота 26 Октября 2019, 19:00

Киев, Театр оперы и балета для детей и юношества
Суббота 26 Октября 2019
19:00
Поделиться с друзьями
Другие даты

Вперше в Україні! У Київському театрі опери і балету для дітей та юнацтва опера-буфа  геніального італійського композитора Гаетано Доніцетті «VIVA LA MAMMA (Нехай живе мама!), або Театральні порядки та безпорядки».

Опера розкриває перед глядачем театральні перипетії та справжнє буремне життя за лаштунками. «VIVA LA MAMMA» –  це «театр в театрі».  Вистава наглядно демонструє вічні конфлікти між композитором і поетом, між постановниками та акторами.

Сюжет розвивається дуже динамічно. Герої вистави спочатку діють доволі злагоджено, але поступово особисті інтереси кожного призводять до низки, здавалося б, нездоланних протиріч. Майбутня постановка на грані зриву! Головна героїня – Агата, мама однієї зі співачок, вимагає провідну роль для своєї доньки Луїджії, але цьому протистоїть примадонна, чим вносить ще більшу загостреність у конфліктну ситуацію. Але врешті-решт саме Агата знаходить вихід із безвихідної ситуації, в якій опинилася вся трупа театру. Цікаво, що маму Агату Доніцетті наділив найяскравішою музичною характеристикою, створивши цю гротескову партію для чоловічого голосу бас-баритон. А це дає можливість розкритися вокальному та акторському таланту виконавця.

За традицією оперу виконують двома мовами – арії та ансамблі з майбутньої постановки звучать італійською, а речитативи і побутові сцени – мовою країни, де вистава поставлена. У нашому театрі опера вперше звучить українською.

На глядачів чекає весела захоплююча вистава, можливість насолодитися музикою неперевершеного Гаетано Доніцетті. Ця постановка перекреслює усталені стереотипи про те, що оперні вистави нудні і цей музичний жанр віджив своє. Вона безумовно привабить фанатів-меломанів і  стане відкриттям для тих, хто вперше потрапив на оперну виставу.