До события осталось
100 - 200 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!
Киевский Планетарий. Вояджер: Подорож у нескінченність + Зоряне небо (класична програма)

Киевский Планетарий. Вояджер: Подорож у нескінченність + Зоряне небо (класична програма), Воскресенье 12 Апреля 2020, 15:00

Киев, Киевский Планетарий
Воскресенье 12 Апреля 2020
15:00
Поделиться с друзьями

Вояджер: Подорож у нескінченність

Шоу розповідає захоплюючу історію про найбільш знаменну космічну місію в історії людства. 1977 року було запущено два космічних апарати для дослідження найвіддаленіших планет Сонячної системи: Юпітера, Сатурна, Урана, Нептуна та їхніх супутників.

Ці космічні апарати збагатили нас знаннями про далекі світи. Тепер, через чотири десятиріччя, вони досліджують міжзоряний простір.

Як дві пляшки, запущені в космічний океан, ці два зонди несуть із собою міжзоряне послання – Золотий Диск із записами, адресованими позаземним цивілізаціям.

Подивимось на планети-гіганти очима космічних апаратів “Вояджер” та повторимо їхню подорож у цьому новому повнокупольному фільмі для планетаріїв.

Повнокупольний фільм, виробництво: Україна, мова: українська, тривалість: 27 хв., рік: 2018, вік: 9+  

Зоряне небо
…Зоряне небо загадкове, прекрасне, величне… Не дивно, що воно здавна приваблювало людські погляди, чарувало красою і незвідністю. А які ж сузір’я, які планети, які дивовижні космічні об’єкти можна побачити на зоряному небі просто зараз, варто лише підвести очі? Наша лекція відповість вам на ці питання.
Класична програма, виробництво: Україна, мова: українська, тривалість: 20 хв., рік: 2017, вік: 5+