"Володарі стихій"

Киев, Национальная опера Украины
Суббота 01 Декабря 2018
19:00
Поделиться с друзьями

Тисячі років назад, ще за часів Трипільської цивілізації, у місці Сили зібралось Коло Мольфарів — наймогутніших магів Хранителів Стихій — Води, Землі, Вогню і Повітря. Починалася ера Темних сил і перед Хранителями постало завдання — вберегти Таємницю володіння Стихіями від Темних сил.

І було прийнято рішення:

Енергію Води, Землі, Вогню і Повітря сховати у чотири Артефакти Стихій, які розійдуться по всіх куточках світу.

Дух Стихій — у чотири Обереги Стихій, які будуть передаватись таємним Колом Хранителів Стихій тільки Обраним, що творять музику Серцем., а щоб Стихії зберегли свою присутність на Землі вони закодували їх Душу у Музичні Зерна Мелодій, які передавались музикантам-композиторам всіх епох.

І за пророцтвом, через тисячі років, настане нова Світла Ера Людства — людей-творців гармонійного простору Життя, які будуть провідниками нової чистої енергії. І будуть вони у співпраці зі Стихіями творити прекрасні, чисті і зелені Міста Майбутнього. І будуть вони носіями нового Світогляду.

І зберуться у Коло четверо Обраних — Володарів оберегів Стихій, ті що творять музику Серцем. І віднайдуть та поєднають Музичні Зерна Мелодій відтворивши їх на особливих музичних інструментах. І ці мелодичні вібрації пробудять Енергію Стихій відкривши чотири Артефакти в яких вони були сховані.

Сто раз необхідно пробудити і відкрити Стихії і сто тисяч людей мають долучитись до творення цієї Містерії… Саме тоді розпочнеться нова епоха — Світла Ера Людства…

Цей час настав!

Чотири Володаря Стихій на одній сцені, ті що творять музику Серцем…

Вода — Георгій Матвіїв (бандура)

Земля — Петро Сказків (цимбали)

Вогонь — Олександр Божик (скрипка)

Повітря — Олесь Журавчак (етно-духові)

та НАОНІ (Національний академічний оркестр народних інструментів України під керівництвом Віктора Гуцала)

Світові рок, поп, класик і фолк хіти та авторські композиції Володарів.

Розкрий таємницю Стихій!