До события осталось
180 - 680 грн
Купить билет
Присоединяйтесь к нам!

"Жениха викликали, дівчата?", Пятница 19 Марта 2021, 19:00

Киев, Центр культуры и исскуств СБУ
Пятница 19 Марта 2021
19:00
Поделиться с друзьями

Жениха викликали, дівчата?

комедія на дві дії

тривалість 2 години  30 хвилин  з  антрактом

Народна артистка України Тамара Яценко

Заслужена артистка України  Татьяна  Шеліга

Народний артист України Євгеній Паперний

Заслужений артист України Дмитро Лаленков

Олег Коваленко

Сергій Кучера

Режисер-постановник   Володимир Борисюк

Художник-постановник Валентина Кузьмічова

Балетмейстер  Ольга Семешкина

Продюсер Олег Шпанчук

Дві самотні жінки похилого віку, сестри: одна - колишня актриса, інша - все життя при ній. Лагодять зламані крани, згадують минуле, живуть в дуже просторій квартирі, де колись був гомінкий театральний  гуртожиток. Самотні ... І раптом старшій (актрисі) приходить в голову  геніальне рішення !!! - видати молодшу заміж.

І в рівномірному, зі схожими тихими днями, житті щось  починає відбувається. Нареченого замовляють в шлюбному агентстві, але спочатку приходить зовсім не жених, а потім - відразу два жениха... Однак ініціативу перехоплює інший претендент з явно заплямованою біографією. Але всіх їх випереджає слюсар-сантехнік, якого дами приймають за справжнього жениха. В результаті - закохані всі!

І весь процес з'ясування відносин супроводжується дотепними діалогами і комічними ситуаціями. Виявляється, тільки зроби крок, і все буде можливо: мрії, які здаються нереальними -  цілком реальні.

У цьому спектаклі в повітрі завжди витають  можливісті.  Здавалося  б, простягни руку - і схопиш мрію за хвіст, стягни  її з небес на землю - ось тобі і реальність. І не так вже й багато для цього треба.

Кульмінація вистави - в прийдешнє щастя повірили вже всі: і глядачі, і навіть самі актори. Здається,  ще трохи - і все владнається в цьому недолугому житті ...  

Але…