До події залишилося
200 - 550 грн
Купити квиток
Приєднуйся до нас!
quartet DEKRU & Lords of the Sound

quartet DEKRU & Lords of the Sound "Light Souls Show", Субота 21 Вересня 2019, 19:00

Київ, Палац культури КПІ
Субота 21 Вересня 2019
19:00
Поділитися з друзями

7 листопада о 19:30 в Палаці Культури «КПІ» (проспект Перемоги, К7 37)  пластично-візуальна вистава LIGHT SOULS SHOW від театру DEKRU у супроводі оркестру Lords of the Sound.

 

"Слова повні правди і брехні, вони обманюють, надихають, ранять, доводять до відчаю і пояснюють основи життя, але все закінчується мовчанням. Ось тут і починається мистецтво пантоміми, оскільки воно поза слів." - Марсель Марсо.

 

Quartet DEKRU запрошує вас на захоплююче видовище - спектакль, що заволодіває світом за допомогою мовчання, де засобом вираження є кожна частина людського тіла — навіть повіка або кінчик мізинця!

 

Шоу Light Souls – це нове слово в жанрі пантоміми. Сучасний, стильний та актуальний погляд на сьогодення. Вистава, в якій зібрана вся палітра людських почуттів, де сплітаються найчистіші та найщиріші емоції, реалізовані мімами з віртуозною пластикою та бездоганною акторською майстерністю. Light Souls Show - це зустріч з дивом, якого так не вистачає всім нам, хто живе в суворій реальності. Світло проникає в душу, не дивлячись ні на вік, ні на статус, ні на рід занять, ні на настрій. Після вистави залишається певний присмак. Чи то радості, чи то любові ...

 

А для киян артисти підготували особливий сюрприз! Вистава пройде під живий супровід оркестру Lords of the Sound – найуспішнішого оркестрового проекту Східної Європи! Тому на гостей 7 листопада очікує подвійна естетична насолода.

 

На сьогоднішній день квартет DEKRU є візитівкою класичної та сучасної пантоміми.

Український колектив, що є одним з найяскравіших представників цього жанру в усьому світі! На їх рахунку довгі гастролі,  виступи на найкращих сценах,  публікації в ЗМІ, захоплені відгуки глядачів, та ціла колекція нагород міжнародних конкурсів і талант-шоу:

-          Лауреати V Всесвітнього фестивалю циркового мистецтва в Москві (фестиваль альтернативного виду мистецтв) 2011р.

-          Лауреати I міжнародного фестивалю клоунади і пантоміми в Одесі 2011р.

-          Півфіналісти телевізійного проекту "Україна має талант" 2011р.

-          Лауреати XIII міжнародного фестивалю пантоміми в Варшаві 2013р.

-          Лауреати фестивалю OpenStreet в Мілані 2014 р.

-          Півфіналісти найпопулярнішого телевізійного проекту в Італії "Tu si que vales" (Ти гідний!) 2016р.

-          Лауреати Міжнародний циркового фестивалю в Будапешті 2018 р.

-          16 червня 2016 року Quartet DEKRU взяв участь в шоу програмі перед виступом Папи Франциско в Римі. Промова Папи була присвячена високу оцінку і місії, яка лежить на артистів усіх жанрів. На зустрічі були присутні артисти цирку, театру, естради.

 

Керівник та режисер колектива QUARTET DEKRU: заслужений працівник культури України, режисер Любов Черепахіна.

Диригент: Віталій Саражинський.

Приходьте на Light Souls SHOW 7 листопада в ПК «КПІ» (проспект Перемоги, К7 37) на 19:30 та проживіть цей вечір, позбавлений слів, але наповнений щирістю, любов’ю, музичною гармонією та надзвичайною пластикою.