До події залишилося
1293 - 4990 грн
Купити квиток
Приєднуйся до нас!
Beth Hart / Бет Харт

Beth Hart / Бет Харт, Неділя 08 Грудня 2019, 19:00

Київ, Палац «Україна»
Неділя 08 Грудня 2019
19:00
Поділитися з друзями
Стало відомо, що королева блюзу Берт Харт знову завітає до Києва з концертом
Берт Харт (Beth Hart) - видатна американська співачка і автор пісень, номінантка Grammy, переможниця Blues Music Award в номінації Краща блюзова виконавиця. Її часто порівнюють з Дженіс Джоплін, Біллі Холлідей, Тіною Тернер, Емі Уайнхаус. Це і численні нагороди та номінації підтверджують, що на сьогодні - вона найкраща блюз-рокова співачка! Її виступ в Києві в грудні 2018 для багатьох меломанів став подією року - вона завоювала серця української публіки! Концерт був таким успішним, що Київ вже включено у світовий тур співачки, фактично за рік до майбутнього виступу. Це буде єдиний концерт Бет Харт в Україні. Він відбудеться 8 грудня у Палаці Україна.
За минулий рік Бет Харт не тільки об'їздила весь світ, а й випустила реліз - 'Beth Hart - Live At The Royal Albert Hall', який отримав величезну кількість хвалебних рецензій від медіа і захоплених відгуків фанів. Зараз співачка розпочала роботу над новим матеріалом. Тож, київську публіку чекають і нові пісні, і улюблені хіти.
У неї такий потужний блюз-роковий голос, який легко може збити невеликий літак Classic Rock Magazine
Її фірмові жанри - рок, блюз, соул і джаз. У Бет Харт унікальний голос з вражаючим тембром і величезним вокальним діапазоном. Але всі, хто був на концертах Бет Харт, знають, що вона вражає не тільки своїм голосом, яким вона володіє віртуозно, але й своєю щирістю, якої так не вистачає в сучасному світі. У кожній пісні вона ніби заглядає до вас в душу, відчуває всі ваші емоції і - відкриває своє серце, віддаючи себе без залишку!
Бет Харт: «Кожна історія в моїй пісні - це моя особиста історія. Я не можу описати і пропускати через себе чиюсь історію. Я пишу свої пісні про те, про що відчуваю, в них відбивається все, що робить на мене враження».
Початок зоряного шляху Бет Харт почалося в Лос-Анжелесі з участі в популярному телешоу "Star Search" в 1993 році, в якому вона завоювала титул найкращої вокалістки і звернула на себе увагу багатомільйонного американського глядача. Після цього було безліч альбомів, включаючи мультиплатинові, успішні виступи по Америці і по всьому світу. У багажі Бет Харт два найсильніших альбоми з Джо Бонамасса, співпраця зі Слешем з "Guns N 'Roses", Нілом Шоном з "Journey", спільні виступи з Тадж Махалом, Джеффом Беком і навіть - з легендарним конструктором електрогітари, віртуозом Лісом Полом. Яскравою подією для Бет стала робота над платівкою "Bananas" групи "Deep Purple", на якій, вперше в історії колективу, Ян Гіллан дозволив звучати ще одному голосу, крім свого власного.
Тисяча інтерв'юерів намагалася розгадати хвилюючу загадку Бет Харт. Але все, що вам потрібно знати - прямо в її піснях. Жоден запис не передасть всі емоції, які ви можете відчути на живому виступі. Приходьте на концерт і доторкніться до прекрасного світу Бет Харт!