До події залишилося
150 - 500 грн
Купити квиток
Приєднуйся до нас!
Christmas Dreams - різдвяне шоу для дітей

Christmas Dreams - різдвяне шоу для дітей, Четвер 02 Січня 2020, 13:30

Київ, Premier Palace Hotel
Четвер 02 Січня 2020
13:30
Поділитися з друзями

Світлове театралізоване шоу «Різдвяні мрії»

                                       21, 22, 28, 29, 30 грудня 2019 року

                                                2,3 січня 2020 року

Ви знаєте, куди приводять мрії? Звісно, в готель Premier Palace! Адже тільки там ви побачите святкову легенду – спектакль «Різдвяні мрії». Думаєте, що сучасних дітей уже важко чимось здивувати? Помиляєтеся! Захопливе інтерактивне шоу з вражаючими спецефектами, світловими костюмами та сучасною музикою – точно вразить уяву! 

Новорічні спектаклі в готелі Premier Palace вже стали київською традицією: незмінно яскраві та щоразу нові. Цьогоріч глядачі вирушать у країну королеви Морок, аби врятувати Різдво!  

Тролі разом зі злою королевою вкрали мрії і подарунки всіх дітей на планеті! Повернути їх може лише дівчинка Аліса. Та от проблема – вона виросла і вже не вірить у казки. А відтак більше не може потрапити з дорослої реальності у дивосвіт. І єдині, хто можуть допомогти Алісі – це Санта, ельфи та глядачі!

Тож чим все закінчиться? Залежить від вас! Обіцяємо – цікаво буде всім: і дітям, і дорослим. Адже мріяти ніколи не пізно!

А тим більше в компанії професійних мрійників із Bright Events. За 10 років наші вистави у Premier Palace відвідали 80 тисяч глядачів. Невже ви ще не були на наших шоу? Тоді приходьте неодмінно! Адже крім різдвяного спектаклю на вас чекають:

- Анімаційна програма на початку вистави

- Солодкі подарунки

- Фото з героями на пам’ять

- Аквагрим

Дітям до 3 років вхід безкоштовно, без права займати окреме місце.

Увага! Подарунки не входять у вартість квитка.