До події залишилося
849 - 2799 грн
Купити квиток
Приєднуйся до нас!
Oomph!

Oomph!

Київ, МЦКМ ПУ (Жовтневий палац)
Субота 16 Лютого 2019
19:00
Поділитися з друзями

Легенда німецького індастріалу “Oomph!” знову в Києві!

У 2019 німецький гурт “Oomph!” відзначатиме 30-річний ювілей. Це рідкісний випадок серед популярних музикантів, що грають на сцені десятки років, коли жоден учасник з первинного складу не покинув свого місця в команді. Після випуску попереднього альбому в 2015, група взяла невелику творчу відпустку, щоб тріумфально повернутися з новим альбомом і графіком виступів. 16 лютого “Oomph!” виступлять в Жовтневому палаці!

Три причини йти на концерт Oomph! в Києві

30 років на сцені: згадайте часи, коли плакати з трійцею з Oomph! висіли на стінах кожного другого школяра, а численні фанати, прагнучи бути схожими на кумирів, підводили очі чорним олівцем і носили темний одяг. Але весь цей час група не стояла на місці та записувала нові пісні, не соромлячись експериментувати.

Симфонічний оркестр: неодноразово доведено, що міць живого оркестру дозволяє музиці розкритися, а слухачеві знайти в улюблених піснях ті нюанси і відтінки, яких він не чув раніше. Індастріал-метал в обрамленні класичних аранжувань – це потужний аргумент на користь походу на концерт 16 лютого.

Новий альбом: поки що група не поспішає ділитися новинами стосовно майбутнього релізу, в таємниці тримається навіть назва альбому, вказаний тільки рік виходу – 2019. Це означає, що крім старих улюблених пісень Oomph! зіграють свіжий матеріал і Україна стане однією з перших країн, де група зіграє нові пісні. Що змінилося за час чотирирічної творчої перерви? Прийдіть і дізнаєтеся самі!