До події залишилося
150 - 550 грн
Купити квиток
Приєднуйся до нас!
Віртуози Києва. Симфонії всесвіту

Віртуози Києва. Симфонії всесвіту, Неділя 08 Вересня 2019, 19:00

Київ, Національна музична академія України
Неділя 08 Вересня 2019
19:00
Поділитися з друзями

8 вересня 19:00

Київ, Філармонія

(Національна музична академія України імені П. І. Чайковського)

Концерт симфонічного оркестру “Віртуози Києва”.

Програма класичної музики “Симфонії всесвіту”.

 

Дмитро Яблонський, диригент: «Класична музика - це не розвага, це частина життя. Якщо після концерту ви  виходите зі сльозами на очах, чи  посміхаючись -  ви стали глибшими й досконалішими. Це розуміння безперечне і безкомпромісне.

Класична музика має бути частиною життя кожної людини. І чим частіше  ви відвідуватимете класичні концерти, тим більше будете заглиблюватись в себе.

 

GAS Concert  представляє: міжнародний музичний проект, концертне турне “Симфонії всесвіту”, яке відбудеться  у вересні 2019  року в 6 містах України.

Концерти зіграють:

-          симфонічний оркестр “Віртуози Києва”

-          всесвітньовідомий диригент та віолончеліст, номінант  “Греммі” Дмитро Яблонський

-          знана піаністка Анна Улаева

В програмі:

-          музика  композитора Олексія Шора

-          Симфонія №2  Йоганнеса Брамса

-          Увертюра  “Сорока-злодійка” Джоакіно Россіні

 

Юрій Погорецький, директор оркестру “Віртуози Києва”, концертмейстр групи віолончелей: «Це турне – наша перша велика спроба взаємодії віртуозних виконавців класичної музики з українським слухачем. За останні роки нам вдалось зреалізувати декілька проектів з  яскравими іноземними виконавцями, але ось так поїхати з симфонічним оркестром та  солістом по містах України - це вперше. Безпрецедентний проект.»

 

Дмитро Яблонський, диригент: Це абсолютно приголомшливий проект. В програмі прозвучить музика трьох композиторів - це Россіні, уверюра "Сорока-злодійка",  Олексій Шор, який народився в Києві, потім  емігрував до Ізраїлю, пізніше в Америку. Шор - композитор, який має  ступінь доктора  математики, унікальна особистість. Ми виконаємо його концерт для роялю з оркестром, який має назву "Notebook", а в  другому відділенні  прозвучить божественна Симфонія №2 Брамса, яка на будь-якому континенті може звучати хоч 24 години на добу.”

 

Графік турне:

4 вересня - Чернігів, Обласний Філармонійний Центр

5 вересня - Харків, Філармонія

6 вересня - Дніпро, Філармонія ім. Л. Когана

7 вересня - Одеса, Філармонія

8 вересня - Київ, Національна музична академія України імені П. І. Чайковського

10 вересня - Львів, Філармонія

 

Про учасників проекту:

Дмитро Яблонський -  головний диригент та художній керівник оркестру «Віртуози Києва», всесвітньо відомий диригент та віолончеліст, номінант на премію «Греммі», почесний диригент Єрусалимського оркестру та професор Школи Музики імені Бухмана-Мехти (Тель Авів) –Виступає в усьому світі на таких відомих майданчиках як Карнегі-хол в Нью-Йорку, Ла Скала в Мілані і Лувр в Парижі.

Анна Улаева є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів. Останнім тріумфом стала перша премія на Мальтійському міжнародному конкурсі піаністів у фіналі великого циклу музичних конкурсів у 2018 році. Більше 720 піаністів із 70 країн розігрували один із самих дорогих призів за всю історію музичних конкурсів (€ 100 000 за 1 місце). Ще один трофей Анни - перша премія й перемога на Гран-прі Блютнера в конкурсі "Золотий тон" в 2013 році.

В якості солістки Анна Улаева дебютувала ще в 2001 році в Киеві разом з Філармонійним оркестром України. З того моменту вона постійно виступає з відомими оркестрами, зокрема, з Камерним оркестром Баварського радіо та бере участь в фестивалях, серед них: "Mozartiade", "The days of Music in Waging", "Inselkonzerte auf Herrenchiemsee" в Німеччині, "Next Generation" і "Gstaad New Year Music" в Швейцарії.

 

«Віртуози Києва»

Багаторічна дружба та співпраця групи українських музикантів, лауреатів міжнародних конкурсів і всесвітньо відомого диригента і віолончеліста Дмитра Яблонського в 2016 році  призвела до створення оркестру «Віртуози Києва».

За 3 роки оркестр «Віртуози Києва» став найбільш затребуваним музичним  колективом України. Вже за перший  рік  роботи вони зіграли  120 концертів в Україні, Ізраїлі, Азербайджані, Іспанії, Швейцарії.

Записи оркестру публікує світовий лейбл «Naxos Records». «Віртуози Києва» - номінанти премії «Classical Music Awards 2018» за кращий диск року.

«Віртуози Києва» стали невід'ємною частиною виступів зірок шоу-бізнесу: Святослав Вакарчук, Тіна Кароль, Джамала, Ніно Катамадзе, запрошують їх  долучатися до концертів та  запису альбомів.

 

«Віртуози Києва» виступають як у камерному складі - 10-20 музикантів, так і у великому симфонічному складі - 60-90 музикантів.

Концертне турне  “Симфонії всесвіту”  віртуози зіграють у великому симфонічному складі в 60 музикантів.