До події залишилося
50 - 250 грн
Купити квиток
Приєднуйся до нас!
VIVA LA MAMMA (Нехай живе мама!), або ТЕАТРАЛЬНІ ПОРЯДКИ ТА БЕЗПОРЯДКИ

VIVA LA MAMMA (Нехай живе мама!), або ТЕАТРАЛЬНІ ПОРЯДКИ ТА БЕЗПОРЯДКИ, Субота 26 Жовтня 2019, 19:00

Київ, Театр опери та балету для дітей та юнацтва
Субота 26 Жовтня 2019
19:00
Поділитися з друзями
Iнші дати

Вперше в Україні! У Київському театрі опери і балету для дітей та юнацтва опера-буфа  геніального італійського композитора Гаетано Доніцетті «VIVA LA MAMMA (Нехай живе мама!), або Театральні порядки та безпорядки».

Опера розкриває перед глядачем театральні перипетії та справжнє буремне життя за лаштунками. «VIVA LA MAMMA» –  це «театр в театрі».  Вистава наглядно демонструє вічні конфлікти між композитором і поетом, між постановниками та акторами.

Сюжет розвивається дуже динамічно. Герої вистави спочатку діють доволі злагоджено, але поступово особисті інтереси кожного призводять до низки, здавалося б, нездоланних протиріч. Майбутня постановка на грані зриву! Головна героїня – Агата, мама однієї зі співачок, вимагає провідну роль для своєї доньки Луїджії, але цьому протистоїть примадонна, чим вносить ще більшу загостреність у конфліктну ситуацію. Але врешті-решт саме Агата знаходить вихід із безвихідної ситуації, в якій опинилася вся трупа театру. Цікаво, що маму Агату Доніцетті наділив найяскравішою музичною характеристикою, створивши цю гротескову партію для чоловічого голосу бас-баритон. А це дає можливість розкритися вокальному та акторському таланту виконавця.

За традицією оперу виконують двома мовами – арії та ансамблі з майбутньої постановки звучать італійською, а речитативи і побутові сцени – мовою країни, де вистава поставлена. У нашому театрі опера вперше звучить українською.

На глядачів чекає весела захоплююча вистава, можливість насолодитися музикою неперевершеного Гаетано Доніцетті. Ця постановка перекреслює усталені стереотипи про те, що оперні вистави нудні і цей музичний жанр віджив своє. Вона безумовно привабить фанатів-меломанів і  стане відкриттям для тих, хто вперше потрапив на оперну виставу.